Fundacja Sustinae w partnerstwie z Towarzystwem Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej – Oddział w Drohobyczu rozpoczyna realizację projektu „Aktywizacja Polonii rejonu drohobyckiego”, współfinansowanego ze środków finansowych otrzymanych
od Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania |„Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”.

Kiedy:

Projekt realizowany jest w okresie 01.08.2015 – 31.10.2015.

Dla kogo:

Projekt adresowany jest do pełnoletnich przedstawicieli Polonii (osób posiadających Kartę Polaka lub udokumentowane polskie pochodzenie), mieszkających na terenie ukraińskiego rejonu drohobyckiego. W projekcie będzie mogło uczestniczyć 16 osób w podziale na dwie 8 – osobowe grupy.

Co oferujemy:

W ramach projektu zorganizowany zostanie 10 – dniowy wyjazd szkoleniowy, obejmujący:

– 30 h/4 dni szkolenia przygotowującego do podjęcia zatrudnienia w branży outsourcingu usług biznesowych, nakierowanego w szczególności na pośrednią obsługę klienta

– 12 h/2 dni warsztatów przybliżających wymogi i realia polskiego rynku pracy

– 30 h/4 dni stażu zawodowego w Centrum Usług Biznesowych prowadzonym przez Grupę Kapitałową Loyd S.A.

Szkolenia, warsztaty i staże zostaną zorganizowane na terenie Przemyśla.

Co zapewniamy:

– transport Drohobycz – Przemyśl i Przemyśl – Drohobycz

– ubezpieczenie uczestników

– 9 noclegów z pełnym wyżywieniem

– udział w szkoleniach, warsztatach i stażach prowadzonych przez profesjonalnych trenerów

– kompleksowe wsparcie opiekuna grupy w trakcie pobytu szkoleniowego

– po ukończeniu programu szkoleniowego certyfikat w języku polskim i ukraińskim.

Jak się zgłosić:

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu pod adresem email: kontakt@fundacjasustinae.org/NOWA  oraz do przesłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Formularz rekrutacyjny

Projekt jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych
z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania
„Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”