Wszystkich beneficjentów projektu „ Aktywni, kompetentni, zatrudnieni – program kompleksowego wsparcie osób niepełnosprawnych na otwartym rynku pracy” zapraszamy do zapoznania się z warunkami zwrotu kosztów dojazdu na warsztaty umiejętności psychospołecznych, szkolenia zawodowe i staże.
Poniżej znajdziecie Państwo regulamin zwrotu kosztów przejazdu z miejsca zamieszkania do miejsca odbywania szkoleń i staży, wraz z wnioskami o refundację kosztów przejazdów.
Warunki refundacji omawiane będą na początku każdego szkolenia i przed rozpoczęciem staży zawodowych. Dodatkowych informacji na temat zwrotu kosztów przejazdu udzielić mogą doradcy zawodowi oraz koordynator projektu. Wszystkich beneficjentów zachęcamy do skorzystania również z tej formy wsparcia.

regulamin-zwrotu-kosztow-dojazdu

Wniosek o zwrot kosztów dojazdu na staż

Wniosek o refundację kosztów przejazdu na szkolenie zawodowe

Wniosek o refundację kosztów przejazdu na warsztaty umiejętności psychospołecznych