Fundacja Sustinae na podstawie umowy z Powiatowym Urzędem Pracy w Chorzowie rozpoczyna realizację działań w zakresie integracji i reintegracji społecznej osób bezrobotnych korzystających ze świadczeń pomocy społecznej uczestniczących w Programie Aktywizacja i Integracja w 2015 r.

W ramach Programu 40 osób bezrobotnych, dla których Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie ustalił III profil pomocy, zostanie objętych wsparciem indywidualnym i grupowym mającym na celu kompleksową pomoc z zakresu integracji i reintegracji zawodowej i społecznej.

Zajęcia prowadzone będą w okresie 03.08.2015 – 30.11.2015 w Centrum Inicjatyw Społecznych w Chorzowie.

Projekt współfinansowany jest ze środków Powiatowego Urzędu Pracy w Chorzowie (Fundusz Pracy– Rezerwa Ministra) w ramach zadania „Realizacja działań w zakresie integracji i reintegracji społecznej osób bezrobotnych korzystających ze świadczeń pomocy społecznej uczestniczących w programie Aktywizacja i Integracja w 2015 r.”

pup chorzów