Fundacja Sustinae poszukuje Specjalistów do realizacji zadań publicznych

Fundacja Sustinae zaprasza specjalistów posiadających kwalifikacje do pracy z dzieckiem lub osobami z niepełnosprawnościami do świadczenia usług specjalistycznych oraz asystenckich dla rodzin z dzieckiem z niepełnosprawnością:
– w okresie 1.07.2023r. – 30.04.2027r. w ramach zadania publicznego „Świadczenie usług specjalistycznych dla rodzin z dzieckiem z niepełnosprawnością”;
– w okresie 30.04.2022 – 20.04.2025 w ramach zadania publicznego „Świadczenie usługi asystenta w rodzinie z dzieckiem z niepełnosprawnością”.

Poszukujemy:
Psychologów,
Pedagogów,
Terapeutów zajęciowych,
Logopedów,
Opiekunów dziecięcych,
Opiekunów lub asystentów osób z niepełnosprawnościami.

Wymagania:
uzyskane kwalifikacje pozwalające na pracę z dzieckiem lub osobą z niepełnosprawnością;
doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą lub osobami z niepełnosprawnością;
predyspozycje osobowościowe do pracy z dziećmi, młodzieżą;
gotowość do pracy w miejscu zamieszkania rodziny lub w miejscu aktywności dziecka objętego usługami;
terminowość, sumienność;
zaświadczenie o niekaralności;

Zakres obowiązków:
Katalog usług specjalistycznych dostosowany do potrzeb dziecka i rodziny objętej usługami. Usługi możliwe do realizacji 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-19:00.
W ramach zadania możliwa jest realizacja m.in. następujących usług specjalistycznych:
Wspieranie rodziny w uczeniu i rozwijaniu umiejętności dziecka z niepełnosprawnością niezbędnych do samodzielnego życia;
Interwencje i pomoc w zakresie funkcjonowania rodziny w środowisku oraz kształtowania relacji i postaw w rodzinie;
Wspieranie i trening w zakresie wspomagania procesu leczenia dziecka z niepełnosprawnością;
Przejęcie czasowej opieki nad dzieckiem z niepełnosprawnością z zapewnieniem niezbędnych potrzeb życiowych w celu umożliwienia rodzicom załatwienia spraw związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego, załatwienia spraw urzędowych, dbania o własne zdrowie, odpoczynku.
Odprowadzanie i przyprowadzanie dziecka z niepełnosprawnością do/z przedszkola, szkoły.

Oferujemy:
umowa zlecenie lub umowa o świadczenie usług zawarta na okres trwania zadania,
elastyczny miesięczny harmonogram ustalany pomiędzy specjalistą, a rodziną objętą usługami,
wysokość wynagrodzenia zależna od realizowanego zadania,
zwrot kosztów dojazdu do miejsca świadczenia usługi,
znakomitą możliwość zdobycia doświadczenia,
wsparcie merytoryczne zespołu,
bardzo dobra atmosfera pracy.

Zapraszamy do kontaktu i składania CV!
Adres e-mail: asystent@fundacjasustinae.org
Telefon: 883 340 209