Fundacja Sustiane poszukuje wolontariuszy do realizacji zadań w ramach projektu „Specjalistyczne usługi wsparcia rodziny”, który skierowany jest do rodzin z dziećmi do 18 roku życia, które wymagają wsparcia z uwagi na to, że co najmniej jeden z rodziców jest osobą dotkniętą problemem zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej lub uzależnienia.

Wsparcie będzie obejmować jedną z następujących form:

1. Poradnictwo psychospołeczne
  2. Trening umiejętności społecznych
  3. Poradnictwo rodzinne
  4. Prowadzenie grup edukacyjno-wspierających.

Wsparcie prowadzone jest według indywidualnie ustalonego haromonogramu z Uczestnikami projektu, głównie w miejscu zamieszkania Uczestników, na terenie miasta Krakowa.

Wymagania:

• Posiadanie kwalifikacji do wykonywania powyższych form wsparcia – absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów: psycholog, pedagog, terapeuta, trener, asystent i in.
  • Posiadanie predyspozycji do pracy z rodzinami i dziećmi

Zapraszamy do kontaktu i składania CV!

e-mail: dominik.mucha@fundacjasustinae.org,

tel. 734 171 551 – Dominik Mucha