Oferta Stażu w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

Płatny Staż w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu
Miejsca stażu: ul. Skarbka 3 Legnica oraz ul. Pl. Powstańców Warszawy 1 Wrocław
Jednostki organizacyjna w których odbędą się staże:

• Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców (Legnica)
  • Wydział Nieruchomości, Rolnictwa i Środowiska (Wrocław)
  • Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców (Wrocław)

Zadania:
• obsługa urządzeń teleinformatycznych;
• prowadzenie obowiązujących rejestrów;
• archiwizowanie dokumentacji;
Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub wyższe,
• Mile widziana znajomość zasad kancelaryjno – archiwalnych,
• Umiejętność obsługi komputera na poziomie średnio-zaawansowanym i pakietu MS Office,
• Aktualne do końca grudnia 2024 r. orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub aktualny dokument równoważny,
• Status na rynku pracy: osoby bezrobotnej, nieaktywnej zawodowo lub poszukującej pracy,
• Komunikatywność, współpraca, otwartość na nowe doświadczenia, wysoka kultura osobista, sumienność.
Oferujemy:
• Płatny 8 miesięczny staż zawodowy (2900 zł brutto),
• Bezpłatny udział w szkoleniach i kursach,
• Możliwość zdobycia profesjonalnej wiedzy oraz doświadczenia w administracji i służbie publicznej,
• Doradztwo w zakresie rozwoju kariery,
• Zwrot kosztów dojazdu na staż w 1 m-cu trwania stażu,
• Indywidualne i profesjonalne podejście w procesie rekrutacji.
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności poprzez formularz olx.pl.

W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych do projektu „Czas na staż – program aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami” informujemy, że: „Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Sustinae z siedzibą przy ul. Szlak 65, 31-153 Kraków, wpisana do Rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, Fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, KRS pod nr 0000426103, NIP: 6762457416, REGON: 122 – pokaż numer telefonu – . Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji do projektu „Czas na staż – program aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami” realizowanego w ramach programu „Stabilne zatrudnienie – osoby niepełnosprawne w administracji i służbie publicznej” i będą przechowywane do czasu zakończenia realizacji projektu. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celów związanych z rekrutacją do udziału Pani/Pana w wyżej wymienionym projekcie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udziału w ww. projekcie. Informacje uzyskane w związku z realizacją projektu nie będą wykorzystywane ani ujawniane do celów innych niż rekrutacja do ww. projektu. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego na adres Administratora. Ponadto, w uzasadnionych przypadkach przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Projekt jest finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Pani/Pana dane mogą być udostępnione temu Funduszowi.