Solidarni z Ukrainą

Fundacja Sustinae i JetJob uruchamiają punkt wsparcia informacyjnego dotyczącego rynku pracy i zatrudnienia.
Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują informacji i przygotowania do podjęcia pracy na terenie Polski.
Na miejscu czekają nasi pracownicy i wolontariusze JetJob posługujący się językiem ukraińskim, którzy udzielą wszelkich informacji w zakresie:
– doradztwo dotyczące formalności związanych z pozwoleniem na pracę
– przygotowanie dokumentów do poszukiwania zatrudnienia
– kontakt z pracodawcami oferującymi zatrudnienie
– podstawowe informacje dotyczące niezbędnych formalności przy przekraczaniu granicy ułatwiające procedury niezbędne do zatrudniania
– w razie konieczności wsparcie psychologiczne

Będziemy przede wszystkim kontaktować Was na bieżąco z pracodawcami oferującymi interwencyjne miejsca pracy dla przybywających z Ukrainy.
Korzystanie z punktu jest całkowicie bezpłatne.

Kontakt pod numerem telefonu: +48 785 058 964
Mail: infoUKR@fundacjasustinae.org
Punkt czynny we wtorek (10-15) i czwartek (11-15) w Krakowie , ul. Szlak 65 pokój 601

informator_papier_firmowy_FS_JJ

Jesteś zainteresowana / zainteresowany udziałem w projekcie?

Zapraszamy do kontaktu z Fundacją Sustinae.